Bilgi Bankası: E-posta Hosting
Gönderdiğim E-postalar SPAM Olarak İşaretleniyor !
Posted by DorukNet Online Destek Sistemi on 29 April 2010 10:39 AM

DorukNet üzerinden kullanmakta olduğunuz e-posta servisiniz ve buna bağlı alan adınız üzerinden gönderdiğiniz e-postalar tarafımızdan herhangi bir SPAM kontrolüne tabi tutulmamaktadırlar. Sadece size gelen e-postalar tarafımızdan söz konusu kontoller ile puanlanarak gerekirse işaretlenmektedirler ve bu bilgiler e-postanın içeriğine mutlaka eklenmektedir.

Gönderdiğiniz e-postaların SPAM olarak işaretlenmesi tamamiyle alıcı e-posta sunucusunun kural ve ayarları ile ilgilidir. Karşı alıcı sunucu ne sebepten bu uyarıyı eklediğini ve ne tür kontollerden geçirildiğini mutlaka e-postanın içeriğine yazar. Bu bilgi gizli ise, alıcı e-posta sunucusu yetkilileri size bu bilgiyi iletebilirler. Bu sıkıntıyı aşmanın en hızlı ve etkili yolu, sizin e-posta adresinizin veya alan adınızın karşı sunucu üzerinde izin verilenler listesine alınmasıdır. Fakat bu yöntemde maalesef farklı sıkıntılara yol açabilmektedir.

(307 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
Resim Doğrulama 
 
Lütfen alttaki resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu özellik otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için uygulanmaktadır.