Bilgi Bankası: OnlineBackup
DorukCloud Online Backup Nedir?
Posted by DorukNet Online Destek Sistemi on 09 January 2012 10:38 AM

Cloud Online Backup hizmetimiz, arka planda bizim DorukCloud sunucularımız tarafından sağlanan ve de internet bağlantısı olan tüm bilgisayar ve de sunucularınız periyodik olarak veya bir defaya mahsus şekilde hızlı, güvenli ve de şifreli bir şekilde yedeklenmesini sağlayan ve de kendi kendine çalışan bir sistemdir. Satın alacağınız paketin boyutuna göre size bir yedekleme alanı sunar, dilediğiniz bilgilerin internet üzerinde yedeklenmesini sağlar. Bu sayede lokasyondan bağımsız bir şekilde söz konusu yedeklerinize dünyanın herhangi bir yerinden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Konu hakkında detaylı, görüntülü veya sesli döküman ihtiyacınız olursa, http://www.dorukcloud.com/cloud-online-backup.html linkimizden yardım alabilirsiniz.

 

Örnek : Cloud Onlie Backup Standart paketi aldınız, paketimizin 09.01.2012 tarihi itibariyle içeriği şağıdaki gibidir.


   
     
 

Cloud Online Backup Standart 10GB

 
     
  Disk Alanı 10 GB

 
 

Satın aldığınız 10 GB'lık bu alana; satın alımda tanımladığınız e-posta adresine gelecek linkte yer alan ve bilgisayar ya da sunucunuza kuracağınız program yardımı ile dilediğiniz alandaki bilgilerinizi yedeğini alabilceksiniz.

Konu hakkındaki video : http://vimeo.com/26909994

(2 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
Resim Doğrulama 
 
Lütfen alttaki resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu özellik otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için uygulanmaktadır.