Bilgi Bankası: OnlineBackup
Cloud Online Backup Hakkında Detaylı Bilgiler
Posted by DorukNet Online Destek Sistemi on 09 January 2012 10:48 AM

Dosyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu ancak onları kaybettiğinizde anlarsınız. Sistemin herhangi bir nedenle çökmesi, bir virüsün bulaşması, hatta yanlışlıkla silinen dosyalar her zaman karşılaşabileceğiniz durumlardır. Böyle durumlar için her zaman DorukCloud Online backup sistemi sizin güvenliğinizi sağlayacaktır. Böylece bilgilerinizin güvenliği hakkında daha fazla endişelenmeniz gerekmez.

  DorukCloud Online Backup sistemi size basit ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bu sistem ile önemli olduğunu düşündüğünüz her türlü dosyanız, güvenli bir internet bağlantısı üzerinden  tercih ettiğiniz peryodlarda veya tekil olarak otomatik olarak veri merkezimize ulaşacaktır. Dış etkenlere karşı çeşitli güvenlik yöntemleriyle korunan veri merkezimizde bilgileriniz her zaman güvende olacaktır. Lokalinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda veri merkezimizde yedeklediğiniz bilgiler internet bağlantısının bulunduğu herhangi bir yerden herhangi bir zamanda ulaşılabilir olacaktır. Bununla birlikte bilgileriniz kişiye özel kullanıcı adı ve şifre ile korunacak ve yedekleme esnasında da şifreli olarak gönderileceğinden herhangi bir sıkıntı durumunda da dosyalara erişebilecek tek kişi siz olacaksınızdır.

  Sistem sunucu yedeklemesi için Microsoft Data Protection Manager 2010 ürününü kullanmaktadır. DPM, VSS teknolojisi sayesinde, sunucularınızı çalışır durumda yedeklerken, veri kayıplarında minimum kesinti ile servisin çalışır hale gelmesini sağlar. Sistem sayesinde sadece sunucunuz değil, sunucunuz üzerinde olmayan tercih ettiğiniz kişisel dosyalarınızda Online Backup Sistemi sayesinde güvende olacaktır.

(1 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
Resim Doğrulama 
 
Lütfen alttaki resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu özellik otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için uygulanmaktadır.