Bilgi Bankası: Exchange
Exchange E-Posta İrtibat Bilgileri Güncelleme
Posted by Veri Merkezi Operasyonları(287) on 15 July 2015 01:13 PM

Exchange Hosting servisinde oluşturulan bir e-posta için varsayılan olarak Ad Soyad, Ofis, Telefon, Web sayfası , ikinci e-posta, adres, organizasyon, departman , şirket vb. bilgiler varsayılan olarak boş gelmektedir. Eğer herhangi bir e-posta adresi için bu bilgileri veya bazılarını eklemek isterseniz bu işlem Doruknet POA Paneli üzerinden aşağıdaki adımlarla yapılabilmektedir.

POA Paneline erişim sağladığınızda Subscription menüsünden işlem yapmak istediğiniz Exchange Paketini seçiniz.

https://p.dorukcloud.com >> Subscription (Exchange Paketini Seçiniz) >> Exchange >> E-Posta >> Display name (E-Posta) >> Contact Info >> Edit

 Açılan sayfada "E-Posta ismine" tıklayınız.

Açılan sayfada "Display Name" karşısındaki  E-Posta ismine tıklayınız.

Açılan sayfada "Contact Info" sekmesine tıklayınız.

Açılan sayfada " Main (Genel), Address (Adres), Phones (Telefon), Organization (Organizasyon) " gibi tablarda "Edit" menüsüne tıklayarak ilgili tab'ta yer alan bilgileri e-posta hesabı için ekleyebilirsiniz.

Yukarıdaki alanlarda da görülen tablardan herhangi birine tıkladığınızda gerekli bilgileri tanımladıktan sonra güncel verilerin kayıt olması için "Submit" e tıklayabilirsiniz.

(0 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
Resim Doğrulama 
 
Lütfen alttaki resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu özellik otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için uygulanmaktadır.