RSS Feed
Haberler
Feb
21
Remote Mail - "Operation failed" Hatası Hk
Posted by DorukNet Destek on 21 February 2020 06:40 PM

Değerli Kullanıcılarımız,

webkontrol.doruk.net.tr/cp adresi üzerinden yürüttüğünüz “e-posta hesabı oluşturma, e-posta hesabı silme, e-posta şifre güncelleme ve alias ekleme" işlemlerinde kullandığınız"Remote Mail" servisinde aşağıdaki hatanın alınması durumunda; gerçekleştirmek istediğiniz işlemi yetkili mail adresiniz ile kayıt üzerinden tarafımıza iletebilirsiniz.  Destek kaydınızı; üst menüde yer alan "Kayıt Aç" bölümüne tıklayarak "Sorun İşlemleri Mail/Web Hosting Ve VPS" başlığını seçerek iletebilirsiniz. Oluşturacağınız destek kayıtlarının "Konu:*" kısmına "Remote Mail – Alan Adı" şeklinde belirtmeniz durumunda öncelikli olarak işleme alınacağını belirtmek isteriz.

Teknik aksaklıktan dolayı karşılaşılan bu durumun en kısa zamanda sonuçlandırılması için çalışma sağlanmaktadır.  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 

Alınan Hata;
Operation failed
The operation you were performing failed. You can retry the operation with or without changing its parameters. You may also want to report this problem to our support so that we could help you as soon as possible.

 

*Bu hata, mail hizmeti 212.58.6.82 (cmail16.webkontrol.doruk.net.tr) IP adresli sunucu için geçerlidir. 

 

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla.