RSS Feed
Haberler
Jul
6
Verilerinizi Taşıdınız mı?
Posted by DorukNet Destek on 06 July 2022 02:07 PM

Değerli Müşterimiz,

2022 yılı başından itibaren, Paylaşımlı Hosting (Barındırma) sunucularımız üzerinde yapmış olduğumuz güncelleme ve yeni altyapıya taşıma işlemlerimiz bir süre önce tamamlandı.

Bu konuda, verilerinizin taşınmasıyla ilgili gerekli bilgilendirmeler hem yazılı hem de arama olarak yapıldı, yapılmaya devam etmektedir. Aynı zamanda +90850 277 0724 no'lu Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından eski kontrol panelinde bulunan WEB sitelerinin taşınması için hatırlatma bildirimleri gönderilmeye ve otomatik uyarı aramalarının yapılmasına devam edilmektedir. Lütfen, sistemlerimizde kayıtlı e-posta ve telefon numaraları üzerinden sizlere yapılan bilgilendirmeleri takip ediniz.

Yeni kontrol paneliniz üzerinden giriş yaparak, aşağıdaki adreslerde yer alan yönlendirmelere göre verilerinizi taşımanızı; verilerinize erişimi kaybetmemek ve hizmetlerinizde kesinti yaşamamak adına, gerekli aksiyonu almanızı önemle hatırlatırız.

Web Hosting (Web Barındırma) planlarınıza ait yeni altyapıya geçerek, tüm uygulamalarınızı ve web sitenizi en güncel versiyon uyumluluğu ve maksimum güvenlikle kullanmaya devam edebileceksiniz. Teknik detayları öğrenmek için Müşteri Hizmetleri ekibimize +90850 277 0724 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeni Web Hosting Sunucularına Geçiş Rehberi için aşağıdaki adreslerde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

Bilgi Bankası: https://drk.link/78BDf
Yardım Dokümanı: https://drk.link/DC986

Saygılarımızla.


Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
Resim Doğrulama 
 
Lütfen alttaki resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu özellik otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için uygulanmaktadır.